- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa KAMA 4xG9
Závesná lampa KAMA 4xG9
Telefonická objednávka
Závesné svitidlo KAMA zapadne do moderného štýlu. Vyrobené je z kovu s mosadzným efektom alebo štýlovej čiernej farbe. Veľké sklenené gule s priemerom 12 a 15 cm dodajú vašej izbe šmrnc. Bude sa vynímať v obývacej izbe alebo nad jedálenským stolom.
Lampa je vybavená päticami G9. Balenie neobsahuje žiarovky.
Farba:
biela / mosadz
biela / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 59 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 83 cm
závit pre žiarovku: G9 max. 28W
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
2,6 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,6 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 4 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | G9 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladacia sedacia súprava AMARETA U
Jedálenský stôl THETIS Dekorhome
Jedálenský stôl THETIS Dekorhome
240x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 878.80 € 300x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 1 322.70 €Rozkladacia sedacia súprava KORIO L
Rozkladacia sedacia súprava KORIO L
Pravé Odoslanie do 14 dní 1 315.20 € L´avé Odoslanie do 14 dní 1 315.20 €Rozkladacia sedacia súprava KORIO U
Rozkladacia sedacia súprava KORIO U
Pravé Odoslanie do 14 dní 1 651.20 € L´avé Odoslanie do 14 dní 1 651.20 €Relaxačné kreslo s podnožkou Dekorhome
Plechová skrinka Dekorhome
Plechová skrinka Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
186.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
213.20 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
203 €



















