- Domov
- Osvetlenie
- Závěsná lampa LEVI
Závěsná lampa LEVI
Kód produktu: CA-31-78469
Telefonická objednávka
Moderná závesná lampa s okrúhlym čiernym tienidlom z drôteného plletiva v industriálnom štýle.
Balenie neobsahuje žiarovku.
Farba:
čierna / medená
Materiál:
kov
Rozmery tienidla:
priemer: 30 cm
výška: 15 cm
celková dĺžka: 100 cm
napätie: 230V / 50Hz
závit pre žiarovku: E27 max. 40W
Hmotnosť:
0,9 kg
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 15 cm, 100 cm |
| PRIEMER | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,9 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 15 cm, 100 cm |
| PRIEMER | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 0,9 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl GASTON
Odoslanie do 10-14 dní
238.30 €
Přidat do oblíbených
Kuchynský vozík Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 57 €
od 52.80 €
61 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR Dekorhome
Varianty produktu
Krémová
Odoslanie do 14 dní
159 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
159 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
159 €
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR Dekorhome
Krémová
Odoslanie do 14 dní
159 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
159 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
159 €
Odoslanie do 14 dní
159 €
208.40 €
Přidat do oblíbených
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR TEDDY Dekorhome
Varianty produktu
Černá / bílá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Černá / šedá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Bílá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
193.50 €
Černá / světle šedá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Jedálenská stolička 2 ks CHRYSAOR TEDDY Dekorhome
Černá / bílá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Černá / šedá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Bílá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
193.50 €
Černá / světle šedá
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Odoslanie do 14 dní
od 176.30 €
231.50 €
Přidat do oblíbených





