- Domov
- Osvetlenie
- Závesná lampa LOMÉ Dekorhome
Závesná lampa LOMÉ Dekorhome
Telefonická objednávka
Okrúhla závesná lampa v plamennom čiernom / medenom tóne. Horná časť tienidla je dômyselne navrhnutá a vyžaruje skvelý industriálny nádych.
Lampu si vďaka retiazke môžete výškovo nastaviť, ako budete potrebovať.
Táto lampa má pätice pre žiarovky v energetických triedach: A až E. Upozorňujeme, že žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
medená
čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov
Rozmery:
šírka: 29 cm
hĺbka: 29 cm
výška: 45 cm
dĺžka kábla: 106 cm
svetelný zdroj: 1x E27 max. 40 wattov
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 29 cm |
| HĹBKA | 29 cm |
| DĹŽKA | 106 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| PRIEMER | 29 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,6 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl SORENTO CERAMIC
Rozkladací jedálenský stôl SORENTO CERAMIC
Bílošedý mramor
Nie je skladom
1 145.70 €
Černý mramor
Nie je skladom
1 145.70 €
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Jedálenské kreslo THEIA Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
147.10 €
Sivá
Nie je skladom
148.90 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
154.70 €










