- Domov
- Osvetlenie
- Lustre
- Závesná lampa MARIA 15xE14 luster
Závesná lampa MARIA 15xE14 luster
Telefonická objednávka
Závesný luster MARIA v glamour štýle v trendy zlatej farbe vyniká predovšetkým vďaka použitým kryštálom. Základňa svietidla je vyrobená z kovu, ramená sú pokryté ozdobným plastom, ktorý dodáva lustra eleganciu. Sklenené dekorácie a kryštály dodávajú lampe dôstojný a sofistikovaný dizajn.
V lampe je možné použiť LED žiarovky typu sviečky alebo plameňa. Celá konštrukcia svietidla je zavesená na vystuženej zlatom retiazke, ktorý možno nastavovať.
Lampa je vybavená dvojokruhovým systémom osvetlenia, v kombinácii s použitím dvojitého nástenného vypínača poskytne optimálne množstvo svetla, podľa potreby.
Odporúčané pre obývacie izby, banketné siene a kostoly. Je možné kombinovať s ďalšími svetlami radu MARIA.
Farba:
zlatá / biela
Materiál:
kov / sklo / plast
Rozmery:
šírka: 62 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 130 cm
počet žiaroviek: 15 ks
typ závitu: E14
napätie: 230V/ 50Hz
Hmotnosť:
9 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Barokový, Elegantný |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 130 cm |
| PRIEMER | 62 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 15 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Konferenčný stolík VIOLA Dekorhome
Konferenčný stolík VIOLA Dekorhome
Prírodné drevo
Nie je skladom
154.60 €
Přírodní / bílá
Nie je skladom
177.10 €
Černá / přírodní
Nie je skladom
151.80 €





