- Domov
- Osvetlenie
- Lustre
- Závesná lampa MUZA 8xE14 luster
Závesná lampa MUZA 8xE14 luster
Telefonická objednávka
Majestátne stropné svetlo MUZA, ktorého základňa je vyrobená z chrómovanej ocele so zaoblenými ramenami.
Tento tradičný vzhľad a elegantné dekorácie sú vhodné pre konzervatívne interiéry, ako sú obývacie izby, svadobné siene, hodovné siene a múzejné sály. Navyše, vďaka svojmu štýlovému prevedeniu, môže byť lampou samotnou aj dekoratívnym prvkom a módnym doplnkom.
Žiarovky nie sú súčasťou balenia.
Farba:
mosadz
Materiál:
chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 130 cm
závit pre žiarovku: E14
napätie: 230V / 50Hz
Hmotnosť:
2,6 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Chodba / Predsieň, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Art Deco, Barokový |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 130 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,6 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| TYP LAMPY | Nástenná |
| POČET TIENIDIEL | 8 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Nástenná lampa AURORA 1xE14
Koberec VENVET Dekorhome
Koberec VENVET Dekorhome
Šedá / béžová
Nie je skladom
293.90 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
292.60 €






