- Domov
- Osvetlenie
- Závesné svetlá
- Závesná lampa BEST 12xE14
Závesná lampa BEST 12xE14
Telefonická objednávka
Stropná lampa BEST je vyrobená z kovu a je zavesená na nastaviteľnej teleskopickej tyči, ktorú je možné predĺžiť o takmer 20 cm. Táto funkcia umožňuje prispôsobiť výšku lampy podľa potreby a designových preferencií. Má bezfarebné guľovité tienidlá vyrobené zo skla, ktoré majú decentný dekoratívny motív.
Chaoticky nasmerované ramená previsu zaisťujú, že svetlo sa dostane do každého rohu miestnosti, čo prispieva k rovnomernému a účinnému osvetleniu.
Lampa je vybavená závitom E14. Balenie neobsahuje žiarovky.
Farba:
chróm / medená / priehľadná
Materiál:
kov / sklo
Rozmery:
šírka: 82 cm
hĺbka: 82 cm
výška: 68 - 84 cm
počet žiaroviek: 12 ks
typ závitu: E14
napätie: 230V/ 50Hz
Hmotnosť:
3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa |
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 82 cm |
| HĹBKA | 82 cm |
| VÝŠKA | 68 cm, 84 cm |
| PRIEMER | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 12 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E14 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkládací pohovka LISSA
Rozkládací pohovka LISSA
Sivá
Odoslanie do 7 dní
658 €
Tyrkysová
Odoslanie do 7 dní
658 €
Starorůžová
Odoslanie do 7 dní
684.30 €
Pohovka DRYÁS Dekorhome
Jedálenská stolička CT-281
Jedálenská stolička CT-281
Zelená
Skladom
35.10 €
Sivá
Skladom
35.10 €
Krémová
Skladom
35.10 €
Hořčicová
Skladom
35.10 €





