- Domov
- Osvetlenie
- Osvetlenie podľa miestností
- Osvetlenie do spálne
- Závesná lampa SEWILLA
Závesná lampa SEWILLA
Telefonická objednávka
Závesná lampa SEWILLA s keramickým tienidlom v tvare zvonu v štyroch pastelových farbách. Vďaka originálnemu štýlu budú lampy vyzerať skvele v moderných aj klasických interiéroch. Skvele sa hodí do miestností ako je obývacia izba, jedáleň, spálňa, pracovňa aj detská izba.
Lampa s jedným svetelným bodom, pätica pre žiarovku E27. Žiarovka nie je súčasťou balenia. .
Farba:
biela
ružová
modrá
zelená
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
kov / keramické sklo
Rozmery:
šírka: 15 cm
hĺbka: 10 cm
výška: 123 cm (vrátane kábla)
typ žiarovky: E27
Hmotnosť:
1 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Spálňa, Kuchyňa, Detská izba, Pracovňa / kancelária |
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný |
| ŠÍRKA | 15 cm |
| HĹBKA | 10 cm |
| VÝŠKA | 123 cm |
| HMOTNOSŤ | 1 kg |
| MATERIÁL | Keramické sklo, Kov |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Kreslo IHARA
Kreslo IHARA
Fialová
Odoslanie do 10 dní
207.70 €
Jedálenský stôl THETIS Dekorhome
Jedálenský stôl THETIS Dekorhome
240x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 878.80 € 300x100x76 cm Odoslanie do 14 dní 1 322.70 €Plechová skrinka Dekorhome
Plechová skrinka Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
186.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
213.20 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
203 €







