- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Kreslo STRIKE
Telefonická objednávka
Predstavujeme vám designové kreslo STRIKE, ktoré dýcha luxusným šarmom. Komfort, ktorý toto kreslo ponúka, je jednoducho neprekonateľný.
Kreslo v štýle Art Deco má tvar mušle. Čalúnené je kvalitnou látkou Velvet a stabilitu zaisťujú drevené nohy vo farbe buk.
Kreslo je dodávané vrátane dvoch vankúšikov s poťahom na zips.
Farba:
mentolová / dub
modrá / dub
šedá / dub
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / dubové drevo / molitan
Rozmery:
šírka: 88 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 102 cm
hĺbka sedu s vankúšom: 53 cm
hĺbka sedu bez vankúša: 65 cm
výška sedu: 45 cm
výška nožičiek: 10 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
24 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 88 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 102 cm |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| HĹBKA SEDU | 53 cm, 65 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 10 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Svietiaci koberec LUMIS 4
Svietiaci koberec LUMIS 4
60x100 cm Odoslanie do 10 dní 9.70 € 80x150 cm Odoslanie do 10 dní 21.80 € 120x160 cm Odoslanie do 10 dní 28.60 €Detská rastúca stolička ABIGAIL
Detská rastúca stolička ABIGAIL
Ružová
Odoslanie do 10 dní
188.40 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
188.40 €
Rastúci detský stôl a stolička ALEXIS
Rastúci detský stôl a stolička ALEXIS
Ružová
Odoslanie do 10 dní
251.30 €












