- Domov
- Osvetlenie
- Závěsná lampa SUGAR s nastavitelnou výškou
Závěsná lampa SUGAR s nastavitelnou výškou
Telefonická objednávka
Tato závěsná lampa ve tvaru polokoule výborně zapadne do každého interiéru, zejména do kuchyně, jídelny nebo předsíně.
Bílé stínidlo z ohýbaného skla, je dokonale hladké a elegantní - zdobené ručně malovaným pruhem v barvě mosaz / chrom.
Lampa je vhodná pro žárovky s paticemi E27 s maximálním výkonem 60W.
Balení neobsahuje žárovku.
Barva:
bílá / chrom
bílá / patina (mosaz)
Výběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.
Materiál:
kov / sklo
Rozměry:
šířka: 30 cm
hloubka: 30 cm
výška: 14 cm
nastavitelná délka: 0 - 80 cm
Hmotnost:
1,2 kg
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový, Minimalistický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| DĹŽKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 14 cm, 80 cm |
| PRIEMER | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
| FARBA |
|
|---|---|
| URČENIE PODĽA MIESTNOSTÍ | Obývacia izba, Spálňa, Kuchyňa, Pracovňa / kancelária |
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny, Nadčasový, Minimalistický |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| DĹŽKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 14 cm, 80 cm |
| PRIEMER | 30 cm |
| HMOTNOSŤ | 1,2 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP LAMPY | Stropné, Závesná |
| POČET TIENIDIEL | 1 |
| ZÁVIT PRE ŽIAROVKU | E27 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Relaxačné kreslo s podnožkou Dekorhome
Jedálenský stôl GENERAL NEW
Jedálenský stôl GENERAL NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
125 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
125 €
Dub artisan
Odoslanie do 14 dní
125 €







