- Domov
- Obývacia izba
- Pohovky a gauče
- 3-místná pohovka EIRENE Dekorhome
3-místná pohovka EIRENE Dekorhome
Telefonická objednávka
RELAXUJTE V LUXUSE
Rohová pohovka EIRENE v elegantnom zamatovom čalúnení povznáša štýl aj pohodlie na úplne novú úroveň. Veľkorysý tvar do L s taburetom na pravej strane poskytuje dostatok priestoru na relaxáciu aj príjemné chvíle strávené s rodinou či priateľmi. Či už ju využijete na pohodové večery, alebo ju necháte vyniknúť ako ústredný prvok vašej obývačky, pohovka EIRENE zaujme svojim pôsobivým spojením elegancie a pohodlia.

POHODLIE SA STRETÁVÁ S DIZAJNOM
Táto pohovka nie je len esteticky príťažlivá, ale aj funkčná. Vysoko kvalitné materiály a precízne spracovanie zaručujú dlhú životnosť a maximálny komfort. Luxusná zamatová látka, dostupná v petrolejovej, šedej alebo šedohnedej taupe farbe, dodáva pohovke nadčasový vzhľad a je príjemná na dotyk. Kombinácia penového polstrovania a pružín zaisťuje pohodlné sedenie aj ležanie, prispôsobené vašim individuálnym potrebám. Veľkorysý tvar do L s taburetom na pravej strane ponúka dostatok priestoru na relaxáciu. Súčasťou pohovky je päť vankúšov, ktoré nielen zvyšujú pohodlie, ale zároveň pohovku opticky dopĺňajú. Ľahko zapadne do akéhokoľvek interiéru – či už moderného, škandinávskeho alebo klasického.
- petrolejová
- sivá
- sivohnedá taupe
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.



DOKONALÝ DOPLNOK VÁŠHO INTERIÉRU
Doplňte pohovku akcentnými vankúšmi alebo dekami v teplých tónoch, a dodajte tak svojej obývacej izbe osobitý charakter. Pohovka EIRENE kombinuje luxusný dizajn, priestrannosť a maximálne pohodlie - ideálna voľba pre váš domov!

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
masívne drevo / látka (100% polyester) / pena / kov
Rozmery:
šírka: 313 cm
hĺbka: 172 cm
výška: 110 cm
šírka sedu: 265 cm
hĺbka sedu: 60 cm
výška sedu: 46 cm
výška nožičiek: 16 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 313 cm |
| HĹBKA | 172 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 83 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Pena |
| ŠÍRKA SEDU | 265 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 16 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage, Škandinávsky, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 313 cm |
| HĹBKA | 172 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| HMOTNOSŤ | 83 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka, Masívne drevo, Pena |
| ŠÍRKA SEDU | 265 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 16 cm |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Chesterfield taburet MIDAS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Tmavosivá
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
141.80 €
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks GAIA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
331.40 €
Dekoračná socha žralok AMEIS 100 cm Dekorhome
Dekoračná socha žralok AMEIS 100 cm Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
297 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
215.50 €






















