- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička 2 ks PALLAS Dekorhome
Barová stolička 2 ks PALLAS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantné jedálenské kreslo je čalúnené vysoko kvalitnou zamatovou látkou. Operadlo a sedák sú s dekoratívnym prešívaním.
Kreslo stojí na štyroch kovových nohách v čiernej farbe, ktorých konce sú v zlatej farbe.
Balenie obsahuje 2 kusy.
Farba:
horčicová / čierna / zlatá
sivohnedá taupe / čierna / zlatá
svetlosivá / čierna / zlatá (štruktúrovaná látka)
sivozelená / čierna / zlatá
antracit / čierna / zlatá
petrolejová / čierna / zlatá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamat (100% polyester) / kov
Rozmery:
šírka: 51 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 104 cm
šírka sedu: 43 cm
hĺbka sedu: 44 cm
výška sedu: 76 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| OBSAH SETU | 2x stolička |
| ŠÍRKA SEDU | 43 cm |
| HĹBKA SEDU | 60 cm |
| VÝŠKA SEDU | 76 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Konferenčný stolík PALLAS Dekorhome
Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Chesterfield pohovka PALLAS Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
857.30 €
Hořčicová
Nie je skladom
827.80 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
860.90 €


























