- Domov
- Barová stolička CHIRO - POSLEDNÝ KUS
Barová stolička CHIRO - POSLEDNÝ KUS
Telefonická objednávka
S barovou stoličkou CHIRO dostane vaše jedáleň ten správny šmrnc.
Stolička je moderná a dizajnová, ale tiež je dôležité jej mäkké a pohodlné sedadlo. Netradične vysoké operadlo ponúka maximálny komfort.
Výšku stoličky je možné si nastaviť podľa vlastnej potreby.
Je čalúnená zamatovú látkou vo farbách tmavozelená a hnedá.
Kovová podstava v čiernej farbe je pevná a stabilná.
Farba:
hnedá / čierna
Materiál:
zamatová Velvet látka / kov
Rozmery:
šírka: 51,5 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 96 - 117 cm
šírka sedu: 41 cm
hĺbka sedu: 41 cm
výška sedu: 63-83 cm
šírka chrbtovej opierky: 45 cm
výška chrbtovej opierky: 42,5 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
17,4 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 51,5 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 97 cm, 117 cm |
| HMOTNOSŤ | 17,4 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 41 cm |
| HĹBKA SEDU | 41 cm |
| VÝŠKA SEDU | 63 cm, 83 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 42,5 cm |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Barový stôl Ø 60cm Dekorhome
Barový stôl Ø 60cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
96.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
115.50 €
Dub
Nie je skladom
202.50 €
Barový stôl s 2 policami Dekorhome
Barový stôl s regálom AUSTEN
Barový stôl s regálom AUSTEN
Biela
Skladom
128.70 €
Dub sonoma
Skladom
143 €
Bílá / beton
Skladom
143 €
Barový set 5ks textil / čierna Dekorhome
Barový set 5ks textil / čierna Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
372.10 €
Zelená
Nie je skladom
391.90 €
Krémová
Nie je skladom
391.90 €
Modrá
Nie je skladom
391.70 €
Vínová
Nie je skladom
376.90 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
406.90 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
366.20 €
Žltá
Nie je skladom
376.60 €
Světle šedá
Nie je skladom
436.60 €















