- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička H-15
Barová stolička H-15
Kód produktu: V-CH-H/15
Telefonická objednávka
Barová stolička H-15 je vyrobená v kombinácii chrómovanej ocele, pružné ohýbané preglejky a eko kože.
Stoličku ponúkame v niekoľkých farebných variantoch.
Farba:
čierna
sivá
krémová
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
chrómovaná oceľ / eko koža
Rozmery:
šírka: 54 cm
hĺbka: 46 cm
výška: 80 - 102 cm
výška sedu: 61 - 82 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8,3 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 54 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 80 cm, 102 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,3 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Preglejka |
| VÝŠKA SEDU | 60 cm, 82 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Stojan na víno na 12 fliaš masívne dubové drevo Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 65 €
68.50 €
80.40 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík ESCADA B
Prijímame predobjednávky
od 137.50 €
159.10 €
Přidat do oblíbených
Odkladací stolík ESCADA B II
Varianty produktu
Bílá / zlatá
Nie je skladom
206.20 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
174.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 10-14 dní
206.20 €
Odkladací stolík ESCADA B II
Bílá / zlatá
Nie je skladom
206.20 €
Bílá / stříbrná
Nie je skladom
174.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 10-14 dní
206.20 €
Prijímame predobjednávky
od 174.60 €
193.40 €
Přidat do oblíbených
Barový stôl HWC-A73
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 146 €
od 148.70 €
171.10 €
Přidat do oblíbených





