- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička H1
Barová stolička H1
Telefonická objednávka
Minimalistická barová stolička H1 sa vďaka svojmu nadčasovému designu bude skvele hodiť do každej modernej kuchyne, reštaurácie či baru.
Sedák stoličky je vyrobený z PVC v čiernej farbe, kovová podnož v chrómovom prevedení. Vďaka použitým materiálom sa stolička dobre čistí. Barová stolička H1 ponúka praktickú opierku na nohy a nastaviteľnú výšku sedu pomocou bočnej páčky pod sedadlom.
Farba:
čierna / chróm
Materiál:
PVC / kov
Rozmery:
šírka: 40 cm
hĺbka: 39 cm
výška: 63 - 84 cm
výška sedu: 58 - 80 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
5,8 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| HĹBKA | 39 cm |
| VÝŠKA | 63 cm, 84 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,8 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, PVC |
| VÝŠKA SEDU | 58 cm, 80 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Záhradný barový stôl 60 Dekorhome
Barový stôl THOR Dekorhome
Barová skrinka s kolieskami OFION Dekorhome
Barová skrinka s kolieskami OFION Dekorhome
Barová skrinka FILEMON Dekorhom
Barová skrinka FILEMON Dekorhom
Čierna
Odoslanie do 14 dní
1 167.60 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
1 167.60 €


