- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Čalúnené
- Barová stolička HWC-C22
Telefonická objednávka
Predstavte si dokonalú barovú stoličku, ktorá skĺbuje komfort a moderný design. Vďaka plynulému 360 ° otočnému mechanizmu si užijete flexibilitu pohľadu a vďaka plynulému nastaveniu výšky si vytvoríte ideálne posedenie. Bez ohľadu na to, či zvolíte textilný variant pre mäkkosť alebo umelú kožu pre luxus, táto barová stolička zaručuje pohodlné a pokojné posedenie. Na spodnej strane nohy je pogumovanie.
Farba:
krémová / chróm (umelá koža)
sivá / chróm (látka)
tmavosivá (látka)
čierna / chróm (umelá koža)
tmavo hnedá / chróm (imitácia semišu)
svetlosivá / chróm (imitácia semišu)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / umelá koža / kov / guma
Rozmery:
šírka: 35 cm
hĺbka: 35 cm
výška: 43 - 55 cm
šírka sedu: 35 cm
hĺbka sedu: 35 cm
výška sedu: 43 - 55
Hmotnosť:
4,5 kg
Nosnosť:
120 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac
Parametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 43 cm, 55 cm |
| PRIEMER | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,5 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Guma, Kov, Látka, Umelá koža |
| ŠÍRKA SEDU | 35 cm |
| HĹBKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 35 cm |
| HĹBKA | 35 cm |
| VÝŠKA | 43 cm, 55 cm |
| PRIEMER | 35 cm |
| HMOTNOSŤ | 4,5 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Guma, Kov, Látka, Umelá koža |
| ŠÍRKA SEDU | 35 cm |
| HĹBKA SEDU | 35 cm |
| VÝŠKA SEDU | 43 cm, 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Varianty produktu
Akácia
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Rozkladací barový stôl NAUPLIOS Dekorhome
Akácia
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
Odoslanie do 14 dní
710.70 €
972.30 €
Přidat do oblíbených
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
Varianty produktu
Barový stôl hnedá / čierna Dekorhome
50x50x110 cm Nie je skladom 125.70 € 60x60x110 cm Nie je skladom 138 €Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 123 €
od 125.70 €
144 €
Přidat do oblíbených
Barový stôl 60x60cm Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Nie je skladom
144.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
130.20 €
Dub
Nie je skladom
155.30 €
Barový stôl 60x60cm Dekorhome
Biela
Nie je skladom
144.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
130.20 €
Dub
Nie je skladom
155.30 €
Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 124 €
od 130.20 €
154.10 €
Přidat do oblíbených
Barový stôl 120x60 cm Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
157.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
196.10 €
Dub
Nie je skladom
199.60 €
Barový stôl 120x60 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
157.60 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
196.10 €
Dub
Nie je skladom
199.60 €
Odoslanie do 10 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 150 €
od 157.60 €
183.50 €
Přidat do oblíbených
Stojan na víno Dekorhome
Odoslanie do 14 dní
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 726 €
764.60 €
879.30 €
Přidat do oblíbených



















