- Domov
- Kuchyňa
- Barové stoličky
- Barová stolička TORANA
Barová stolička TORANA
Telefonická objednávka
Barová stolička TORANA bude skvelým spoločníkom! Zaistí absolútne pohodlie a chráni vašu chrbticu vďaka dobre prispôsobenom tvaru.
O stabilitu sa postarajú kovové nohy vo farebnom prevedení čierna.
Dajte prednosť jednoduchému dizajnu a líniám, ktoré nikdy nestratí svoje čaro.
Farba:
svetlosivá / čierna
Materiál:
látka / kov
Prešívaná sedacia časť.
Oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 50 000 odrenín
Rozmery:
šírka: 44,5 cm
hĺbka: 52 cm
výška: 106 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 72 cm
Nosnosť:
90 kg
Hmotnosť:
5,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 44,5 cm |
| HĹBKA | 52 cm |
| VÝŠKA | 106 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,5 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 72 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Nástenný stojan na víno na 24 fliaš Dekorhome
Nástenný stojan na víno na 24 fliaš Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
77.20 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
75.30 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
75.70 €





