- Domov
- Záhrada
- Záhradný nábytok
- Záhradné stoly
- Barový stolík D3757 akácie Dekorhome
Barový stolík D3757 akácie Dekorhome
Kód produktu: DE103757
Telefonická objednávka
Barový stôl je vyrobený z masívneho agátového dreva. Na stabilnej štvornohej konštrukcii je štvorcová doska.
Ideálne pre oslavy narodenín, svadby a iné veľké akcie. Stôl je vhodný na použitie v interiéri aj exteriéri.
Výška stola je optimálna pre pohodlné státie.
Farba:
prírodná akácia
Materiál:
masívne akáciové drevo
Rozmery:
šírka: 75 cm
hĺbka: 75 cm
výška: 110 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viacParametre
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Barový |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Vidiecky, Nadčasový |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| VÝŠKA | 110 cm |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| SKLADACIE | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Barový |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| OTVOR PRE SLNEČNÍK | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Záhradný party stan s bočnicami 4 x 6 m Dekorhome
Varianty produktu
Biela
Odoslanie do 10 dní
213.20 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
230.80 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
211.10 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
223.60 €
Záhradný party stan s bočnicami 4 x 6 m Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
213.20 €
Zelená
Odoslanie do 10 dní
230.80 €
Modrá
Odoslanie do 10 dní
211.10 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
223.60 €
Odoslanie do 10 dní
od 211.10 €
247.70 €
Přidat do oblíbených
Párty stan oblúkový 450x450x265 cm Dekorhome
Varianty produktu
Modrá
Odoslanie do 10 dní
265.10 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
243.70 €
Párty stan oblúkový 450x450x265 cm Dekorhome
Modrá
Odoslanie do 10 dní
265.10 €
Tmavě modrá
Nie je skladom
243.70 €
Odoslanie do 10 dní
od 243.70 €
281.40 €
Přidat do oblíbených
Hviezdicový party stan 14 m biela Dekorhome
Odoslanie do 10 dní
360.60 €
419.80 €
Přidat do oblíbených









