Botník LAURIN
Telefonická objednávka
BOTNÍK LAURIN
Zabudnite na nudné a stereotypné botníky! LAURIN predstavuje štýlový botník v kombinácii čierneho kovu s plastovými prvkami, ktorý zaručuje stabilitu a dlhú životnosť. Ponúka 8 priestranných políc ideálnych na usporiadanie obuvi vo vašej domácnosti. Vďaka svojim kompaktným rozmerom sa hodí aj do menších priestorov, ako sú chodby či šatníky. Usporiadajte si predsieň štýlovo s klenotom menom LAURIN.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
čierna
Materiál:
kov / plast
Rozmery:
šírka: 65,5 cm
hĺbka: 30 cm
výška: 138 cm
Nosnosť:
5 kg / police
Hmotnosť:
2,3 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 65,5 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 138 cm |
| HMOTNOSŤ | 2,3 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| POČET POLÍC | 8 |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Nástenný vešiak s tabuľou
Nástenný vešiak s tabuľou
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
40.50 €
Biela
Odoslanie do 14 dní
34.40 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 14 dní
33.80 €







