Boxspringová posteľ FERATA TV KOMFORT
Telefonická objednávka
BOXSPRINGOVÁ POSTEĽ FERATA TW KOMFORT
Ponorte sa do ríše snov. Vstávajte ráno oddýchnutí a plní energie. Jedinečná, vzdušná a priestranná posteľ FERATA TV KOMFORT sa postará o maximálne pohodlie. V jej dizajne je dokonale zobrazená dominancia, čistota a harmónia. Čalúnená je látkou Lars v sivohnedej taupe farbe. Posteľ ponúkame v štyroch dostupných rozmeroch plochy na spanie.
- 120x200 cm
- 140x200 cm
- 160x200 cm
- 180x200 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
MAXIMÁLNE POHODLIE
Súčasťou postele je aj matrac, ktorý sa postará o dokonalý a ničím nerušený spánok. Konštrukcia postele je drevená, pevná a zaručuje nosnosť na jedno lôžko až 120 kg. Kvalita nášho spánku predsa určuje kvalitu našich dní.
ÚLOŽNÝ PRIESTOR
Určite oceníte aj úložný priestor, ktorý je súčasťou postele. Dostanete sa k nemu vyklopením roštovej dosky s matracom z bočnej strany postele.
KVALITA NA PRVOM MIESTE
Postele typu Boxspring zaistia svojou konštrukciou oveľa lepší spánok ako tie, ktoré poznáte doteraz. Naša komfortná posteľ FERATA TV s pružinovou vrstvou vám dopraje prepychový spánok. Vysoké čelo pôsobí vďaka oblým hranám mäkko a nežne. Čalúnenie je dekoratívne prešité, čo dodáva posteli nádych elegancie. Spodná konštrukcia je drevená, čalúnená látkou, nahrádza klasický lamelový rošt. Na nej je matrac, ktorý obsahuje kvalitné jadro z bonelových pružín. Matrac topper nie je súčasťou balenia!
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
sivohnedá taupe
Materiál:
látka Lars / pružina / drevo
Rozmery:
šírka: 120 / 140 / 160 / 180 cm
hĺbka: 215 cm
výška: 90 cm
výška ložnej plochy: 46 cm
Nosnosť na lôžko:
120 kg
Hmotnosť:
82 kg
90 kg
118 kg
144 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| HĹBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 82 kg, 90 kg, 118 kg, 144 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pružina |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 46 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 120 cm, 140 cm, 160 cm, 180 cm |
| HĹBKA | 215 cm |
| VÝŠKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 82 kg, 90 kg, 118 kg, 144 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pružina |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 120 x 200 cm, 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 46 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Stolová lampa VENUS
Stolová lampa VENUS
Bílá / stříbrná
Odoslanie do 14 dní
41.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
41.60 €






























