Boxspringová posteľ KAMILA
Telefonická objednávka
BOXSPRINGOVÁ KAMILA
Ponorte sa do ríše snov. Vstávajte ráno oddýchnutí a plní energie. Jedinečná, vzdušná a priestranná posteľ KAMILA sa postará o maximálne pohodlie. V jej dizajne je dokonale zobrazená dominancia, čistota a harmónia. Čalúnená je látkou Savana v sivej farbe. Posteľ ponúkame v troch dostupných rozmeroch plochy na spanie.
- 140x200 cm
- 160x200 cm
- 180x200 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
MAXIMÁLNE POHODLIE
Vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu s vysokým čelom a vo vyhotovení látky Savana v šedej farbe s jednou vrstvou bonelových pružín a topperom hrúbky 4 cm, vám umožňuje získať prvotriedny spánkový zážitok. Snímateľný poťah na zips je možné prať v práčke pri stupňoch do 40 °C.
ÚLOŽNÝ PRIESTOR
Okrem nekonečného pohodlia vám poskytuje dostatok úložného priestoru, pri ktorom základ tvorí drevená konštrukcia, ktorá je očalúnená látkou. Otváranie je zaistené vyklopením z bočnej časti postele.
KVALITA NA PRVOM MIESTE
Postele typu Boxspring zaistia svojou konštrukciou oveľa lepší spánok ako tie, ktoré poznáte doteraz. Naša komfortná posteľ KAMILA s pružinovou vrstvou vám dopraje prepychový spánok. Vysoké čelo pôsobí vďaka oblým hranám mäkko a nežne. Čalúnenie je dekoratívne prešité, čo dodáva posteli nádych elegancie. Spodná konštrukcia je drevená, čalúnená látkou, nahrádza klasický lamelový rošt. Na nej je matrac, ktorý obsahuje kvalitné jadro z bonelových pružín. Matrac topper nie je súčasťou balenia!
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
sivá
Materiál:
látka Savana / pružina / drevo
Rozmery:
šírka: 147 / 167 / 187 cm
hĺbka: 205 cm
výška: 104 cm
výška ložnej plochy: 54 cm
výška toppera: 4 cm
výška nožičiek: 1 cm
Nosnosť na lôžko:
120 kg
Hmotnosť:
110 / 119 / 131 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 147 cm, 167 cm, 187 cm |
| HĹBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOSŤ | 110 kg, 119 kg, 131 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pružina |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 54 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 147 cm, 167 cm, 187 cm |
| HĹBKA | 205 cm |
| VÝŠKA | 104 cm |
| HMOTNOSŤ | 110 kg, 119 kg, 131 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, Pružina |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| ROZMER LÔŽKA | 140 x 200 cm, 160 x 200 cm, 180 x 200 cm |
| VÝŠKA LOŽNEJ PLOCHY OD ZEME | 54 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Stolová lampa VENUS
Stolová lampa VENUS
Bílá / stříbrná
Odoslanie do 14 dní
41.60 €
Černá / zlatá
Odoslanie do 14 dní
41.60 €





















