- Domov
- Detská izba
- Detské stoličky a kreslá
- Detská stolička MATRIX
Detská stolička MATRIX
Telefonická objednávka
FUTURISTICKÝ DIZAJN A ELEGANTNÉ ČALÚNENIE
Študentská otočná stolička MATRIX 3 je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú kúsok nábytku, ktorý spája moderný dizajn s funkcionalitou. Futuristický vzhľad stoličky je zdôraznený zadnou časťou čalúnenou eko koži, zatiaľ čo sedák a operadlo sú čalúnené látkou v štyroch atraktívnych farbách – šedej alebo ružovej. Výrazné prešívanie dodáva stoličke nielen estetickú hodnotu, ale taktiež zvyšuje jej komfort pri dlhodobom sedení.
- čierna / ružová
- čierna / tyrkysová
- biela / šedá
- biela / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
MAXIMÁLNY KOMFORT
Stolička je navrhnutá s ohľadom na variabilitu a pohodlie užívateľa. Vďaka výškovo nastaviteľnej konštrukcii si môžete ľahko prispôsobiť výšku stoličky podľa svojich potrieb, čo je obzvlášť dôležité pri dlhom štúdiu alebo práci pri stole. Ergonomický dizajn a kvalitné čalúnenie zaručujú pohodlné sedenie, čo ocení každý študent pri plnení svojich študijných povinností.
STABILITA A POHYBLIVOSŤ V JEDNOM
Stabilná kovová základňa je vybavená piatimi plastovými kolieskami, ktoré zaisťujú ľahkú pohyblivosť a pevnosť stoličky, a to na rôznych typoch podlahových krytín. Tieto prvky poskytujú užívateľovi nielen bezpečný a stabilný základ, ale aj flexibilitu pri pohybe po miestnosti.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
eko koža / látka / kov
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 79-88 cm
výška sedadla: 46-55 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
15 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 78 cm, 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm, 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 78 cm, 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,5 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 41 cm, 51 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Detská posteľ so zásuvkou MARINELLA 160x80 cm
Detská posteľ so zásuvkou MARINELLA 160x80 cm
Biela
Skladom
Borovice
Skladom












