- Domov
- Detská izba
- Detský set SAVER
Detský set SAVER
Telefonická objednávka
DETSKÝ SET SAVER
Vytvorte pre vaše dieťa rozprávkové miesto s detským setom SAVER s motívom jednorožcov alebo tučniakov! Tento praktický set je ideálny na kreslenie, skladanie puzzle, čajové posedenia s kamarátmi či akékoľvek tvorivé dobrodružstvá. Skvele poslúži aj v herni, škôlke alebo na rodinných oslavách, kde si deti môžu vytvoriť vlastný čarovný kútik. Vďaka ideálnej výške sa deti budú cítiť pohodlne ako na svojom tróne.
- biela (jednorožce)
- sivá (tučniaky)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
KVALITNÁ VÝROBA
Set je vyrobený z masívneho borovicového dreva a MDF, čo zaručuje dlhú životnosť a bezpečné používanie. Všetky hrany sú starostlivo zaoblené, aby sa minimalizovalo riziko poranenia.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
MDF / borovicové drevo
Rozmery stolíka:
šírka: 50 cm
hĺbka: 50 cm
výška: 42,5 cm
Rozmery stoličky:
šírka: 24 cm
hĺbka: 24 cm
výška: 49,5 cm
výška sedu: 20 cm
Nosnosť:
50 kg
Hmotnosť:
8,5 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Detský |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 24 cm, 50 cm |
| HĹBKA | 24 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 42,5 cm, 49,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| TYP STOLA | Detský |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 50 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 42,5 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 24 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 24 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 49,5 cm |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Detský |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 24 cm, 50 cm |
| HĹBKA | 24 cm, 50 cm |
| VÝŠKA | 42,5 cm, 49,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,5 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| OBSAH SETU | 1x stôl, 2x stolička |
| TYP STOLA | Detský |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA STOLA | 50 cm |
| HĹBKA STOLU | 50 cm |
| VÝŠKA STOLA | 42,5 cm |
| ŠÍRKA STOLIČKY | 24 cm |
| HĹBKA STOLIČKY | 24 cm |
| VÝŠKA STOLIČKY | 49,5 cm |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Detská posteľ 90x200 borovica Dekorhome
Detská posteľ 90x200 borovica Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
210.40 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
168.90 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
154.80 €
Detská rozkladacia pohovka látka Dekorhome
Detská rozkladacia pohovka látka Dekorhome
Ružová
Nie je skladom
137.40 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
109.60 €
Detská sedačka sivá / kaučukovník Dekorhome
Detská poschodová posteľ pirátska pevnosť so šmýkačkou Dekorhome
Detská poschodová posteľ pirátska pevnosť so šmýkačkou Dekorhome
Biela
Nie je skladom
624.30 €
Borovice
Nie je skladom
533.60 €
Detská posteľ 70x140 borovica Dekorhome
Detská posteľ 70x140 borovica Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
86.50 €
Prírodné drevo
Odoslanie do 10 dní
88 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
86.50 €
Detské kreslo umelá koža Dekorhome
Detské kreslo umelá koža Dekorhome
Čierna
Nie je skladom
108.10 €
Sivá
Nie je skladom
126.10 €
Krémová
Nie je skladom
103.70 €
Modrá
Nie je skladom
91.70 €
Světle růžová
Nie je skladom
132.10 €
Detský regál BARNIE v tvare pyramídy
Detský regál BARNIE v tvare pyramídy
Biela
Skladom
Prírodná
Skladom













