- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Francúzske kreslo ASB-025
Francúzske kreslo ASB-025
Telefonická objednávka
Francúzske kreslo s výrazným dekoratívnymi vťahmi s gombíkmi na sedáku a masívnym čalúnením a plnými zaoblenými tvarmi. Poťah je zo stredne hrubej alebo zamatovej látky. Kostra je z preglejky, výplň z kvalitnej PU peny. Nohy sú z masívnej brezy v prírodnom odtieni a lakované transparentným lakom.
Ukotvené sú do spodnej časti kovovými čiernymi pätkami, čo zvyšuje ich pevnosť. Riziko poškodenia podlahových krytín je tu eliminované plastovými klzákmi na dotykovej ploche nôh.
Svetlá výška kresla je 25 cm. Nosnosť kresla výborných 120 kg.
Kvalitu prevedenia a dizajn ocení určite každý majiteľ. Kreslo je celočalúnené, možno ho použiť na klasické prisadenie k stene alebo umiestniť v strede miestnosti. V oboch prípadoch bude neprehliadnuteľný a pohodlný solitér.
Farba:
krémová / breza (stredne hrubá látka)
modrá / breza (zamatová látka)
zelená / breza (zamatová látka)
hnedá / breza (stredne hrubá látka)
sivá / breza (zamatová látka)
čierna / breza (stredne hrubá látka)
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / PU pena / masívne drevo / plast
Rozmery:
šírka: 59 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 82 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnosť:
120 kg
Hmotnosť:
17 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Moderný |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, PUR pena, Preglejka |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Retro, Moderný |
| ŠÍRKA | 59 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 17 kg |
| NOSNOSŤ | 120 kg |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo, PUR pena, Preglejka |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
2-místná pohovka DAFNE Dekorhome
2-místná pohovka DAFNE Dekorhome
Sivá
Odoslanie do 14 dní
659 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
659 €
Smaragdová
Odoslanie do 14 dní
659 €
Odkladací stolík ANUBIS Dekorhome
Odkladací stolík ANUBIS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Zelená
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
180.60 €
Akácie
Odoslanie do 14 dní
176.30 €
Príručný stolík KRIOS Dekorhome
Príručný stolík KRIOS Dekorhome
Mangovníkové drevo
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Sheeshamové drevo
Odoslanie do 14 dní
154.70 €





















