- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Herné kreslo JOVELA
Herné kreslo JOVELA
Telefonická objednávka
Dlhé hodiny za počítačom? Často vás bolí chrbát, prípadne sa vám sedí nekomfortne? Riešením je naša kancelárske, respektíve herné kreslo Jovel.
Pohodlne sa usaďte, oprite si hlavu o vankúš na kresle a nechajte sa masírovať druhým vankúšom, ktorý sa nachádza v bedrovej časti stoličky. Bedrové vankúš má jeden masážne bod. Opierka hlavy je výškovo nastaviteľná, a tak ako bedrová opierka, je odnímateľná. Ruky si oprite o plastové opierky a polohu chrbta si nastavte prostredníctvom polohovacie opierky chrbta, ktorá má sklon 90-135 °.
Stolička má tiež výsuvnou podnož pre vaše nohy. Všetky prednosti Jovel uzatvára LED RGB osvetlenie, ktoré dotvoria atmosféru pri učení, hranie alebo pri práci.
Herný kreslo je čalúnené eko kožou v dvoch farebných variantoch: ružová / biela a ružová / čierna. Stabilitu zaisťuje čierna platová podnož.
Farba:
ružová / biela / čierna
čierna / biela / čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
ekokoža / plast
Rozmery:
šírka: 65 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 114 - 124 cm
šírka sedu: 56 cm
hĺbka sedu: 50 cm
výška sedu: 45 - 55 cm
výška chrbtovej opierky: 80 cm
šírka chrbtovej opierky: 56 cm
oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 100 000 oder
Nosnosť:
150 kg
Hmotnosť:
16 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 114 cm, 124 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 56 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 80 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 114 cm, 124 cm |
| HMOTNOSŤ | 16 kg |
| NOSNOSŤ | 150 kg |
| MATERIÁL | Eko koža, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 56 cm |
| HĹBKA SEDU | 50 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 80 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ano |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Plastový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.









