- Domov
- Pracovňa
- Pracovné stoly
- PC a herné stoly
- Herný stôl B-006
Herný stôl B-006
Telefonická objednávka
Moderný herný stôl B-006 má dosku vyrobenú v kombinácii MDF a dyhy s PU povlakom v čiernej farbe. Stojí na kovovej konštrukcii v trendy prevedení: červená / čierna.
Ideálny stôl pre herných nadšencov, ktorí určite ocenia držiak nápojov alebo držiak slúchadiel. Navyše je stôl podsvietený RGB LED svetlom, ku ktorému je priložené diaľkové ovládanie. Priechodky na káble sú samozrejmou súčasťou stola.
Farba:
červená / čierna
Materiál:
MDF / dyha s PU / kov
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 66 cm
výška: 75 cm
Hmotnosť:
24 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 66 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 24 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | Počítačový |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha, MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.










