- Domov
- Detská izba
- Detské písacie stoly
- PC stôl WESTA
PC stôl WESTA
Telefonická objednávka
PC stôl WESTA je stolom, ktorý si zamilujete. Môžete ho vďaka zakomponovaným kolieskam ľahko premiestniť všade tam, kde potrebujete a tiež prispôsobiť výške užívateľa, čo zaisťuje jeho vlastnosti výškové nastaviteľnosti.
WESTA je vybavený dômyselným zárezom pre tablet, ktorý slúži ako opora tabletu a oceníte ho napríklad pri sledovaní videa. Vyrobený je z kvalitnej MDF s PVC fóliou v čiernom prevedení. Stabilita stola je zaistená vďaka pevnej kovovej konštrukcii. Stôl je okrem spomínaných koliesok vybavený aj dvoma brzdami, ktoré poslúžia pre zabezpečenie jeho stálej polohy.
Farba:
čierna
Materiál:
MDF s PVC fóliou / kov
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 70 - 90 cm
hrúbka dosky: 1,5 cm
Nosnosť:
15 kg
Hmotnosť:
12 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Praktický |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| VÝŠKA | 70 cm, 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| NOSNOSŤ | 15 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| TYP STOLA | PC stôl, Počítačový |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 kolečka |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kancelárske kreslo SANTY
Kancelárske kreslo s vankúšom KLIAN
Kancelárske kreslo s vankúšom KLIAN
Ružová
Odoslanie do 14 dní
116.80 €
Sivá
Skladom
96.20 €
Modrá
Skladom
106.20 €
Šedohnedá taupe
Skladom
98 €
Kancelárske kreslo LOREL
Kancelárske kreslo LOREL
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
143 €
Mentolová
Odoslanie do 14 dní
143 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
143 €
Regál sa 30 policami Dekorhome
Regál sa 30 policami Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
209.70 €
Čierna
Nie je skladom
227.70 €
Sivá
Nie je skladom
218.30 €
Bílá lesk
Nie je skladom
209.90 €
Šedá lesk
Nie je skladom
196.10 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
203.70 €
Bílá / dub sonoma
Nie je skladom
205.50 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
175.80 €
Černá lesk
Nie je skladom
260.80 €





