- Domov
- Obývacia izba
- Kreslá
- Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Telefonická objednávka
Elegantné a štýlové hojdacie kreslo poteší v každom veku.
Kreslo je čalúnené kvalitnou zamatovou látkou. Hojdacia podnož je vyrobená z kovu vo farebnom prevedení: strieborná alebo šedá. K maximálnemu pohodliu prispievajú tvarové opierky na ruky a vysoká chrbtová opierka.
Farba:
sivá / strieborná
šampanská (krémová) / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka (100% polyester) / kov
Rozmery:
šírka: 77 cm
hĺbka: 115 cm
výška:99 cm
šírka sedu: 50 cm
hĺbka sedu: 48 cm
výška sedu: 47 cm
výška chrbtovej opierky: 70 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 77 cm |
| HĹBKA | 115 cm |
| VÝŠKA | 99 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 50 cm |
| HĹBKA SEDU | 48 cm |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Hojdacie kreslo IKAROS Dekorhome
Biela
Odoslanie do 14 dní
284 €
Sivá
Nie je skladom
284 €
Béžová
Nie je skladom
271.10 €
Odkladací stolík 2 ks ARIADNA Dekorhome
Odkladací stolík 2 ks ARIADNA Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
210.80 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
202.10 €
Jedálenské kreslo 2 ks IKAROS Dekorhome
Jedálenské kreslo 2 ks IKAROS Dekorhome
Zelená
Nie je skladom
301.30 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
301.30 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
301.30 €
Světle šedá
Nie je skladom
287.30 €











