- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská stolička ADENA
Jedálenská stolička ADENA
Telefonická objednávka
Jedálenská stolička, ktorá svojou nadčasovosťou a atraktívnym dizajnom predčí všetky všedný stoličky? Čistú líniu, vhodnú do akéhokoľvek interiéru ponúka stoličky ADENA.
Vďaka svojej farebnosti a zamatovému čalúnenie látkou Velvet dodá vášmu pohostenie správnu atmosféru a v neposlednom rade zvýši aj chuť do jedla. Stoličku ponúkame v troch farebných variantoch: staroružová, smaragdová a sivohnedá taupe. Vyniká ľahkou údržbou a stálosťou farby. Konštrukciu tvorí pevný kovový rám v čiernej farbe.
Poskytne príjemné posedenie v bežný, ale aj v slávnostný deň. Prakticky vám poslúži nielen ako bežná jedálenská stolička, ale aj ako netradičné stoličky do kuchyne.
Farba:
staroružová / čierna
smaragdová / čierna
sivohnedá taupe / čierna
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka Velvet / kov
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 45 cm
výška: 82 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 45 cm
oderuodolnosť textílie podľa testu Martindale: 85 000 oder
Nosnosť:
90 kg
Hmotnosť:
6,5 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 82 cm |
| HMOTNOSŤ | 6,5 kg |
| NOSNOSŤ | 90 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Jedálenský stôl GENERAL NEW
Jedálenský stôl GENERAL NEW
Biela
Odoslanie do 14 dní
125 €
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
125 €
Dub artisan
Odoslanie do 14 dní
125 €
Kuchynská linka PRADO 260
Kuchynská linka PRADO 260
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €











