- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Jedálenská stolička K479
Jedálenská stolička K479
Telefonická objednávka
Elegantná jedálenská stolička K462 vás prekvapí svojou pohodlnosťou a komfortným sedením.
Stolička je čalúnená jemnou zamatovou látkou Velvet v dvoch farebných variantoch: tmavozelená a sivá. Stabilitu zaisťujem štyri oceľové nohy lakované čiernou farbou.
Farba:
tmavozelená
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka Velvet / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 49 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 91 cm
výška sedu: 48 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 91 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty7
Rozkladací jedálenský stôl RINGO
Rozkladací jedálenský stôl RINGO
Biela
Skladom
Čierna
Skladom
Dub craft
Skladom
Dub artisan
Skladom
Dub craft / bílá
Skladom
Kašmír
Skladom
Kašmír / čierna
Skladom
Rozkladací jedálenský stôl BACARDI
Kuchynská linka PRADO 260
Kuchynská linka PRADO 260
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €














