- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská kreslá
- Jedálenské kreslo DCH-225
Jedálenské kreslo DCH-225
Telefonická objednávka
Moderná jedálenská stolička s podrúčkami je potiahnutá v textílii imitujúca brúsenú kožu. Operadlo je efektne prešité v tvare diamantu. Farba prešitia je vo farbe poťahového materiálu. Kovové nohy v práškovej čiernej farbe dotvárajú celkový elegantný design.

Farba:
hnedá / čierna
čierna
Výber farby si zvolíte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
látka / kov
Rozmery:
šírka: 57 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 83 cm
výška sedu: 48 cm
Hmotnosť:
7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 57 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 83 cm |
| HMOTNOSŤ | 7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty5
Relaxačné kreslo AK-312
Relaxačné kreslo AK-312
Ružová
Nie je skladom
233.70 €
Sivá
Nie je skladom
138.60 €
Modrá
Skladom
138.60 €
Žltá
Skladom
138.60 €
















