- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské kreslo K429
Jedálenské kreslo K429
Telefonická objednávka
Moderné jedálenské kreslo K429 s elegantným prešívaním je vyrobené z práškovo lakovanej ocele v čiernej farbe a čalúnené zamatovou látkou v troch farebných variantoch: modrá, tmavozelená a sivá.
Kreslo sa pýši silným podsedákom pre maximálne pohodlie a praktickými podrúčkami.
Farba:
modrá / čierna
tmavozelená / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
lakovaná oceľ / zamatová látka
Rozmery:
šírka: 58 cm
hĺbka: 53 cm
výška: 80 cm
výška sedu: 51 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 58 cm |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 80 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 51 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Rozkladací jedálenský stôl VERTIGO
Rozkladací jedálenský stôl VERTIGO
Bílošedý mramor
Nie je skladom
628.80 €
Černý mramor
Skladom
Regál 3 police hnedá / čierna Dekorhome
Regál 3 police hnedá / čierna Dekorhome
Akácia
Nie je skladom
282.30 €
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
299.70 €
Recyklované drevo
Nie je skladom
338.30 €

















