- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská kreslá
- Jedálenské kreslo K468
Jedálenské kreslo K468
Telefonická objednávka
Elegantné jedálenské kreslo K468 vnesie do Vašej kuchyne či jedálne nádych luxusu. Ozdobné prešívanie opierky a sedadla.
Pohodlné kreslo je čalúnené zamatovou látkou. Nohy sú z masívnej ocele s práškovým nástrekom v čiernej farbe.
Farba:
zelená / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka / kov
Rozmery:
šírka: 67 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 84 cm
výška sedu: 49 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 67 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 84 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 49 cm |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl CASSINO II
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Rozkladací jedálenský stôl WESTIN S
Rozkladací jedálenský stôl WESTIN S
Biela
Odoslanie do 10-14 dní
733.30 €
Čierna
Nie je skladom
765.40 €
Rozkladací jedálenský stôl OLIVIA
Rozkladací jedálenský stôl OLIVIA
Biela
Nie je skladom
316.20 €
Ořech
Odoslanie do 10-14 dní
316.20 €
Krémová
Nie je skladom
364.60 €












