- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská kreslá
- Jedálenské kreslo NUOVO
Jedálenské kreslo NUOVO
Telefonická objednávka
Extravagantný dizajn jedálneho kresla v industriálnom štýle. Potiahnutá je zamatovou látkou, ktorá je hebká na dotyk. Originálne zapletané polstrovanie pôsobí veľmi zaujímavo, elegantne a zároveň luxusne. Kreslo sa hodí do moderne aj klasicky ladených interiérov.
Nohy kresla sú vyrobené z kovu v čiernej matnej farbe, ktoré mu dodávajú požadovanú stabilitu a pevnosť. Možnosť výberu z dvoch farieb čalúnenie.
Farba:
horčicová
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka (100% polyester) / kov
Rozmery:
šírka: 62 cm
hĺbka: 47 cm
výška: 86 cm
šírka sedu: 53 cm
výška sedu: 50 cm
Hmotnosť:
12 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný, Industriálny, Nadčasový |
| ŠÍRKA | 62 cm |
| HĹBKA | 47 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 12 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 53 cm |
| VÝŠKA SEDU | 50 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Závesná lampa 2 ks kov Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl SORENTO CERAMIC
Rozkladací jedálenský stôl SORENTO CERAMIC
Bílošedý mramor
Nie je skladom
1 145.70 €
Černý mramor
Nie je skladom
1 145.70 €
Závesná lampa s nastaviteľnou výškou 2 ks kov Dekorhome
Závesná lampa s nastaviteľnou výškou 2 ks kov Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
78.90 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
82 €
Rozkladací jedálenský stôl CHLORIS Dekorhome
Rozkladací jedálenský stôl CHLORIS Dekorhome
Antracit
Odoslanie do 14 dní
1 133.10 €
Dub
Nie je skladom
1 148.50 €
Mramor
Nie je skladom
1 162.10 €
Rozkladací jedálenský stôl ARMANI CERAMIC
Rozkladací jedálenský stôl ARMANI CERAMIC
Sivá
Nie je skladom
939.50 €
Černá / bílá
Odoslanie do 10-14 dní
1 044.90 €












