🌻 ZĽAVA 10% na vybrané produkty, zľavový kód: ASIR10 🪑 Platí len do 30.4.2026 ⏳
💥Veľký výpredaj nábytku skladom! 🪑 Zľavy až 50% ⏳
Moderné jedálenský kreslo K437 je čalúnené zamatovou látkou v dvoch farebných variantoch: tmavozelená a sivá. Stabilitu zaisťujú kovové nohy práškovo lakované čiernou farbou zo zlatým pruhom v spodnej časti.
Kreslo sa pýši dekoratívnym prešívaním chrbtovej opierky.
Farba:
tmavozelená
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
látka / lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 49 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 88 cm
výška sedu: 47 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 49 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 88 cm |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Biela
Odoslanie do 10 dní
116.10 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
91.80 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
138.50 €
Sivá
Nie je skladom
197.80 €
Tmavo zelená
Skladom
Sivá
Skladom
Tmavo zelená
Skladom
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
159 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
150.40 €
Antracit
Odoslanie do 14 dní
154.70 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
159 €