- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenská kreslá
- Jedálenské kreslo NESSOS Dekorhome
Jedálenské kreslo NESSOS Dekorhome
Telefonická objednávka
JEDÁLNE KRESLO KAINEUS
Predstavujeme vám jedálenské kreslo ktoré sa stane nielen krásnym prvkom do vášho interiéru, ale taktiež poskytuje neuveriteľný komfort a pohodlie pre všetkých, ktorí sa na ňu posadia. Ideálne na každodenné použitie pri stole, na terase, v obývacej izbe alebo ako doplnok v kancelárii.
OTOČNÁ KONŠTRUKCIA
Čierne kovové nohy nielenže vytvárajú stabilný základ pre stoličku, ale tiež sa perfektne dopĺňajú s látkou z mikrovlákna, vytvárajúc tak moderný a štýlový vzhľad. Sedák je možné otočiť až o 180 ° a môžete sa tak tešiť na obzvlášť flexibilný pôžitok zo sedenia.

FAREBNÁ VARIABILITA
Uvažujete o zmene farby vo vašom interiéri? Kreslo ponúkame v širokej škále farebných variantov, ktoré môžete kombinovať a vytvoriť tak jedinečný štýl vašej jedálne. Môžete si vybrať z nasledujúcich farebných kombinácií:
- hnedá / čierna
- šedá / čierna
- antracit / čierna
- sivohnedá / taupe
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.




TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
látka (100% polyester)/kov
Rozmery:
šírka: 63 cm
hĺbka: 62 cm
výška: 85 cm
šírka sedu: 38 cm
hĺbka sedu: 42 cm
výška sedu: 48 cm
výška chrbtovej opierky: 41 cm
výška podrúčiek: 17 cm

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 38 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 41 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, 4 nohy, Otočná 180° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 63 cm |
| HĹBKA | 62 cm |
| VÝŠKA | 85 cm |
| MATERIÁL | Látka, Masívne drevo |
| ŠÍRKA SEDU | 38 cm |
| HĹBKA SEDU | 42 cm |
| VÝŠKA SEDU | 48 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 41 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha, 4 nohy, Otočná 180° |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl MORFEUS Dekorhome
Jedálenský stôl MORFEUS Dekorhome
160x90x77cm Odoslanie do 14 dní 728 € 180x90x78 cm Odoslanie do 14 dní 771.10 € 200x100x78 cm Odoslanie do 14 dní 878.80 €Rozkladací jedálenský stôl TIZIANO
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
144.10 €
Stříbrná
Nie je skladom
140.60 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
139.10 €
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Chesterfield taburet ZETHOS Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
305.60 €
Sivá
Nie je skladom
284 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
284 €
Smaragdová
Nie je skladom
274.50 €
Hořčicová
Odoslanie do 14 dní
284 €











