- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské kreslo K446
Jedálenské kreslo K446
Telefonická objednávka
Elegantné jedálenské kreslo K446 je vyrobené v kombinácii kovovej podnože z práškovo lakovanej ocele a čalúnená zamatovou poťahovou látkou s prešívaním. Čierne nohy sú v spodnej časti ozdobené zlatou farbou.
Farba:
modrá / čierna
tmavozelená / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 51 cm
hĺbka: 55 cm
výška: 86 cm
výška sedu: 47 cm
Hmotnosť:
7,3 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| VÝŠKA | 86 cm |
| HMOTNOSŤ | 7,3 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 47 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladací jedálenský stôl BACARDI
Kuchynská linka VIOLA 260
Kuchynská linka VIOLA 260
Biela
Skladom
Vanilka
Skladom
Podlahová váza ESUS Dekorhome
Stolová váza 2 ks SINIS Dekorhome
Stolová váza 2 ks SINIS Dekorhome
Zlatá
Odoslanie do 14 dní
133.20 €
Stříbrná
Odoslanie do 14 dní
124.60 €





















