- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl AGIS II
Jedálenský stôl AGIS II
Telefonická objednávka
JEDÁLNY STÔL AGIS II
Predstavujeme vám jedálenský stôl AGIS II, kde elegancia a funkčnosť idú ruka v ruke, aby obohatili vaše každodenné chvíle. AGIS II nie je len nábytkový kúsok, je to majestátne centrum vašej domácnosti, kde sa budú písať príbehy, zdieľať zážitky a vytvárať nezabudnuteľné okamihy.
ART-DECO DIZAJN
Stôl AGIS II, s jeho sofistikovanou podnožou, ktorá v sebe nesie nádych art-deco štýlu, je výrazom skutočného vkusu a dizajnového umu. Tento stôl je vyrobený z tvrdeného skla a chrómu, čo zaisťuje jeho dlhovekosť a jednoduchú údržbu, zatiaľ čo priehľadná stolová doska dodáva priestoru pocit vzdušnosti a otvorenosti.
IDEÁLNE ROZMERY
Jeho rozmery sú ideálne na pohodlné stolovanie či už pre rodinné večere alebo pre večierky s priateľmi. Ponúka komfortné miesto až pre šesť osôb. Navyše vďaka svojej hmotnosti 25 kg ponúka pevnosť a stabilitu, ktorú od kvalitného stola očakávate.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
tvrdené sklo / kov
Rozmery:
šírka: 140 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 75 cm
Hmotnosť:
25 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Vďaka jednoduchej montáži ju môžete mať na stene v priebehu niekoľkých minút.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 140 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRIEMER | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty6
Jedálenský stôl AGIS
Jedálenská stolička PRAGA
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom















