- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl DEJAN 3 NEW
Jedálenský stôl DEJAN 3 NEW
Telefonická objednávka
ROMANTICKÉ VEČERA V DVOCH
Pre tých, ktorí si chcú užiť romantickú večeru pri sviečkach a pohári vína, je jedálenský stôl DEJAN 3 NEW ideálnou voľbou. Tento stôl tvorí neoddeliteľnú súčasť spoločného stolovania s partnerom, a to vďaka svojej elegancii a funkčnosti. Dizajn stola, ktorý kombinuje kvalitné MDF a masívne drevo, zaisťuje pevnosť, stabilitu a moderný vzhľad, ktorý bude aktuálny ako dnes, tak aj v budúcnosti. Čistá biela farba je elegantne doplnená prírodným odtieňom drevených nôh, ktoré sú vyrobené z kvalitného masívu.
VYUŽITIE NA RODINNÉ CHVÍLE
Pokiaľ sa vaša rodina už rozrástla, jedálenský stôl sa stane centrom rodinných aktivít, ako sú spoločenské hry. Vaše deti si stôl rýchlo obľúbia a vďaka jeho bezpečným oblým rohom nehrozí žiadne nebezpečenstvo úrazu. Stôl je natoľko univerzálny, že ho môžete umiestniť aj do detskej izby, kde poslúži nielen na hry, ale aj na kreatívne činnosti.
JEDNODUCHÁ KOMBINÁCIA S INTERIÉROM
Moderný jedálenský stôl sa skvele hodí do akéhokoľvek interiéru vďaka svojmu nadčasovému designu. Ľahko sa kombinuje s ostatným nábytkom a dekoráciami, čo umožňuje vytvoriť harmonický a štýlový domov. Či už preferujete minimalistický alebo eklektický štýl, tento stôl sa stane kľúčovým prvkom vášho domova, ktorý bude priťahovať pozornosť a zároveň poskytovať komfort a funkčnosť.

TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
biela / prírodná
Materiál:
MDF / masívne drevo
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 74 cm
Hmotnosť:
14 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.

| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 1 osoba, 2 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Detský, Jedálenský, Odkladací, Príručný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Škandinávsky, Moderný, Elegantný, Nadčasový, Praktický, Jednoduchý |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 74 cm |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | MDF doska, Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 1 osoba, 2 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Detský, Jedálenský, Odkladací, Príručný, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Kuchynská linka KATIA 220 béžová / dub san maríno
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Kuchynská linka NOVA PLUS 240
Dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Bílá / dub sonoma
Odoslanie do 14 dní
848 €
Jedálenská stolička DCL-L1094
Jedálenská stolička DCL-L1094
Hnedá
Nie je skladom
66 €
Zelená
Nie je skladom
66 €
Sivá
Nie je skladom
81.20 €
Světle šedá
Skladom
47 €
Jedálenská stolička DCL-W1174
Jedálenská stolička DCL-W1174
Zelená
Skladom
87.30 €
Sivá
Skladom
87.30 €
Lanýžová
Skladom
99 €
Krémová
Skladom
88.30 €

















