- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl DONIO 80
Jedálenský stôl DONIO 80
Telefonická objednávka
Zatúžili ste po naozajstnom skvostu? Máme pre vás jedinečný jedálenský stôl DONIO, ktorý dýcha čistým luxusom. Jednoduchý, dizajnový a elegantný s tvrdeným bielym sklom. Sklo je jednoducho krásne a atraktívne, a preto sa stôl stáva právoplatným prvkom interiéru s plochou nielen na odkladanie kávy či obľúbeného časopisu.
DONIO jedálenský stolík je krásny, a funkčné zároveň. Jeho nohy zo zlatého chrómu, ktoré spája obruč, nám pripomínajú tri elegantné zlaté perá. Náš okrúhly stôl bude skvelým miestom pre rodinné alebo priateľské stretnutia.
Farba:
biela / zlatá
Materiál:
sklo / chróm
Rozmery:
šírka: 80 cm
hĺbka: 80 cm
výška: 73 cm
hrúbka dosky: 0,8 cm
Nosnosť:
30 kg
Hmotnosť:
20 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,8 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 73 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HMOTNOSŤ | 20 kg |
| NOSNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sklo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HRÚBKA DOSKY | 0,8 cm |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Jedálenská stolička 2 ks látka / kov Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks látka / kov Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
195.40 €
Čierna
Nie je skladom
234.70 €
Krémová
Nie je skladom
234.70 €
Modrá
Nie je skladom
206.20 €
Vínová
Nie je skladom
199.80 €
Šedohnedá taupe
Nie je skladom
198.80 €
Světle zelená
Nie je skladom
198.80 €
Tmavosivá
Nie je skladom
206.20 €
Žltá
Nie je skladom
215.20 €
Světle šedá
Nie je skladom
206.20 €
Jedálenská stolička 2 ks zamat / kov Dekorhome
Jedálenská stolička 2 ks zamat / kov Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
252.80 €
Ružová
Nie je skladom
206.40 €
Krémová
Nie je skladom
216.90 €
Modrá
Nie je skladom
251.30 €
Vínová
Nie je skladom
216.90 €
Světle zelená
Odoslanie do 10 dní
263.10 €
Tmavo zelená
Nie je skladom
224.40 €
Tmavosivá
Odoslanie do 10 dní
280.90 €
Hořčicová
Nie je skladom
228.80 €
Světle šedá
Nie je skladom
240.80 €






