- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl GIOVANI
Jedálenský stôl GIOVANI
Telefonická objednávka
JEDÁLNY STÔL GIOVANI
Predstavte si stôl, ktorý transformuje každé jedlo na očarujúce zážitok. Máte pred sebou stôl GIOVANI – vrchol moderného designu a elegancie, ktorý prináša nielen funkčnosť, ale aj nadčasový estetický vzhľad do vašej jedálne. Svojich hostí ohromíte nielen vynikajúcim pokrmom, ale aj miestom, kde im ho podávate. GIOVANI, so sintrovou doskou a oceľovými nohami, vydržia nielen nároky každodenného života, ale aj mnoho rokov bude stredobodom obdivu.
DIZAJNOVÝ PRVOK
Uvažujete, ako by si Vaša jedáleň zaslúžila trochu osvieženia? GIOVANI nie je len obyčajný stôl. Jeho okrúhly tvar podporuje priateľskú atmosféru a plynulú konverzáciu, zatiaľ čo kombinácia zeleného mramoru a elegantné čierne dodáva priestoru luxusný vzhľad. S priemerom 135 cm poskytuje dostatok priestoru na pohodlné stolovanie až pre štyri osoby, pričom jeho robustná konštrukcia zaručuje stabilitu a dlhodobú vytrvalosť.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
zelený mramor / čierna
Materiál:
sintr / lakovaná oceľ
Rozmery:
priemer: 135 cm
výška: 76 cm
Nosnosť:
30 kg
Hmotnosť:
84,6 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 135 cm |
| HĹBKA | 135 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 135 cm |
| HMOTNOSŤ | 84,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sintr |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Sintr |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Art Deco, Moderný, Elegantný, Industriálny |
| ŠÍRKA | 135 cm |
| HĹBKA | 135 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| PRIEMER | 135 cm |
| HMOTNOSŤ | 84,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Sintr |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Sintr |
| NOHY STOLA | 4 nohy, Atypické |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička K416
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Kuchynská linka ELIZABETH 240
Biela
Skladom
Dub sonoma
Skladom
Kuchynská linka PRADO 260
Kuchynská linka PRADO 260
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Jedálenské kreslo NUOVO
Jedálenské kreslo K482
Jedálenské kreslo K482
Sivá
Skladom
Béžová
Skladom





