- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl HT-W1515 OAK
Jedálenský stôl HT-W1515 OAK
Telefonická objednávka
ELEGANTNÝ JEDÁLNY STÔL
Moderný jedálenský HT-W1515 OAK prináša jednoduchý a nadčasový design, ktorý sa hodí do každého interiéru. Jeho obdĺžnikový tvar a stabilná konštrukcia zaisťujú maximálne pohodlie pri každodennom používaní. Vďaka svojmu industriálnemu štýlu je ideálnou voľbou nielen do moderných kuchýň a jedální, ale aj do kancelárskych priestorov.
MODERNÝ VZHĽAD
Jeho doska je vyrobená z kvalitnej dyhy s dekorom duba, čo dodáva stolu elegantný a prírodný vzhľad. Nohy sú vyrobené z brúseného nerezu, čo radí tento stôl medzi kráľa svojho odboru. Stôl je ideálny na každodenné stolovanie v rodinnom kruhu aj na posedenie s priateľmi.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
strieborná / dub
Materiál:
dyha / brúsený nerez
Rozmery:
šírka: 160 cm
hĺbka: 90 cm
výška: 75 cm
hrúbka dosky: 3,5 cm
Hmotnosť:
34 kg

MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Industriálny, Nadčasový, Minimalistický, Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 34 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Industriálny, Nadčasový, Minimalistický, Jednoduchý |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 160 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| HMOTNOSŤ | 34 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 4 osoby, 6 osob |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Otočné jedálenské kreslo DCH-Y1143
Otočné jedálenské kreslo DCH-Y1143
Zelená
Skladom
102.60 €
Sivá
Skladom
102.60 €
Béžová
Skladom
102.60 €
Modrá
Skladom
102.60 €
Jedálenská stolička DCL-X7018
Jedálenská stolička DCL-X7018
Zelená
Skladom
34 €
Sivá
Skladom
54.90 €
Cappuccino
Skladom
70 €
Žltá
Skladom
54.90 €
Záhradný altánok s LED reťazami 3x3 m Dekorhome
Záhradný altánok s LED reťazami 3x3 m Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
404.40 €
Antracit
Odoslanie do 10 dní
392.70 €
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 10 dní
402.10 €













