- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl MAHIR TYP 1
Jedálenský stôl MAHIR TYP 1
Telefonická objednávka
ELEGANTNÍ DOPLNĚK PRO MODERNÍ INTERIÉRY
Predstavte si, že vstúpite do svojho jedálneho kúta a prvý, čo upútá pozornosť, je elegantný a moderný jedálenský stôl MAHIR TYP 1. Je to stôl, ktorý je navrhnutý pre náročnejšieho užívateľa, ktorý ocení kombináciu stylusu a funkčnosti. Jeho originálny a premyslený dizajn znie neodmysliteľný doplnok každého moderného interiéru.
DIZAJN
Stůl je kulatý a vyrobený brúseného kameňa vo farebnom prevedení biely mramor. Je to krásny príklad moderného štýlu v interiéri alebo moderného v klasickom štýle. Konštrukcia v podobe MDF materiálu na nohe je taktiež v bielej farbe. Štýlový a elegantný.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:
biely mramor
Materiál:
MDF
Rozmery:
priemer: 120 cm
šírka: 75 cm
tloušťka dosky: 1,1 cm
Hmotnosť:
63 kg

MONTAŽ
Tovar je skladom v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Minimalistický |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| HĹBKA | 120 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRIEMER | 120 cm |
| HMOTNOSŤ | 63 kg |
| MATERIÁL | Kameň, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Kameň |
| HRÚBKA DOSKY | 1,1 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Koberec so strapcami SONIL
Jedálenská stolička DASMIN 1
Závesná lampa strieborný kov Dekorhome
Závesná lampa luster 3 x E14 Dekorhome
Závesná lampa luster 3 x E14 Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
76.30 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
76.70 €
Ružová
Odoslanie do 10 dní
82.30 €
Zlatá
Odoslanie do 10 dní
91.50 €
Stříbrná
Nie je skladom
87.40 €
Stojan na víno na 25 fliaš jedľové drevo Dekorhome
Jedálenská stolička LEGA NEW
Jedálenská stolička LEGA NEW
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
28.30 €
Béžová
Odoslanie do 14 dní
28.30 €
Světle šedá
Odoslanie do 14 dní
28.30 €
Jedálenská stolička DCL-E2008
Jedálenská stolička DCL-E2008
Zelená
Skladom
75.60 €
Krémová
Skladom
75.60 €
Modrá
Skladom
75.60 €
Žltá
Skladom
75.60 €








