- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoličky a kreslá
- Jedálenské stoličky
- Jedálenská stolička K407
Jedálenská stolička K407
Kód produktu: V-CH-K/407-KR
Telefonická objednávka
Moderná jedálenská stolička K407 je vyrobená z umelého ratanu a nôh z práškovo lakovanej ocele v čiernej farbe.
Farba:
čierna / prírodná hnedá
Materiál:
lakovaná oceľ / umelý ratan
Rozmery:
šírka: 56 cm
hĺbka: 51 cm
výška: 77 cm
výška sedu: 46 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
8,3 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠÍRKA | 56 cm |
| HĹBKA | 51 cm |
| VÝŠKA | 77 cm |
| HMOTNOSŤ | 8,3 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Plast |
| ŠÍRKA SEDU | 46 cm |
| HĹBKA SEDU | 40 cm |
| VÝŠKA SEDU | 46 cm |
| TYP PODNOŽE | 4 nohy |
| OPIERKY RUK | Áno |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty4
Jedálenský stôl masívne drevo / oceľ Dekorhome
Varianty produktu
Jedálenský stôl masívne drevo / oceľ Dekorhome
120x60x76 cm Nie je skladom 298.90 € 140x70x76 cm Nie je skladom 278.70 € 160x80x76 cm Nie je skladom 316.90 € 180x90x76 cm Nie je skladom 362.40 €Prijímame predobjednávky
JAR5
EXTRA ZĽAVA -
5%
Cena s kupónom 265 €
od 278.70 €
319.10 €
Přidat do oblíbených
















