- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl PURO dyha
Jedálenský stôl PURO dyha
Telefonická objednávka
Tento jedálenský bistro stolík sa vďaka svojim kompaktným rozmerom skvele hodí do menších interiérov, na chatu alebo do baru. Stôl PURO si dobre rozumie ako s klasickým, tak aj moderným interiérom.
Stolová doska je prírodná dyhy. Základňa je 45 x 45 cm z čierno práškovo lakovaného kovu. K stolu sa usadia až 4 osoby.
Farba:
dub / čierna
Materiál:
prírodná dyha / kov
Rozmery:
šírka: 60 / 70 / 80 cm
hĺbka: 60 / 70 / 80 cm
výška: 76 cm
základňa: 45 x 45 cm
Stôl ponúkame v troch veľkostiach. Výber rozmeru zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Hmotnosť:
26 / 29 / 32 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 26 kg, 29 kg, 32 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Industriálny |
| TVAR | Štvorcový |
| ŠÍRKA | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| HĹBKA | 60 cm, 70 cm, 80 cm |
| VÝŠKA | 76 cm |
| HMOTNOSŤ | 26 kg, 29 kg, 32 kg |
| MATERIÁL | Dyha, Kov |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 2 osoby, 3 osoby, 4 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenský stôl PURO LAMINAT
Jedálenská stolička TEXO
Kuchynská linka KATIA 220 béžová / dub san maríno
Kuchynská linka PRADO 260
Kuchynská linka PRADO 260
Biela
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Krémová
Odoslanie do 14 dní
1 153.70 €
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Závesná lampa kov / mangovníkové drevo Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
97.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
144.10 €
Stříbrná
Nie je skladom
140.60 €
Mosaz
Odoslanie do 10 dní
139.10 €




