- Domov
- Kuchyňa
- Jedálenské stoly
- Jedálenský stôl TALIA 90 II
Jedálenský stôl TALIA 90 II
Telefonická objednávka
Uchváťte svoj priestor eleganciou a nadčasovým dizajnom s jedálenským stolom TALIA 90, symbolom spoločenského zblíženia a vkusu. Tento stôl nie je len jednoduchým kusom nábytku; je to centrálny bod, kde sa rodina a priatelia zhromažďujú, zdieľajú jedlo a tvoria nové spomienky.
Predstavte si, ako pohľad na jemne spracovanú MDF dosku s melamínom v prírodných dekoroch priťahuje obdivné pohľady vašich hostí. Čierne kovové nohy, symbol stability a odolnosti, sa snúbia s akýmkoľvek interiérom a dodávajú stolu TALIA 90 charakter, ktorý je súčasne pevný a ľahký. Či už sa rozhodnete pre variant s dubovým alebo orechovým dekorom, každá z nich prinesie do vášho priestoru sofistikovanosť a eleganciu.

Farba:
dub / čierna
orech / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
MDF / kov
Rozmery:
priemer: 90 cm
výška: 75 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Guľatý |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HĹBKA | 90 cm |
| VÝŠKA | 75 cm |
| PRIEMER | 90 cm |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska |
| ROZKLADACIA | Nie |
| POČET MIEST NA SEDENIE | 3 osoby |
| TYP STOLA | Jedálenský, Univerzálny |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Jedálenská stolička CHIC VELVET zlatá
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Servírovací vozík kov / plast Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
45.60 €
Sivá
Odoslanie do 10 dní
45.50 €
Jedálenská stolička PIANO VELVET
Jedálenská stolička TEXO
Závesná lampa 2 ks čierna / zlatá Dekorhome
Stojan na víno OFION Dekorhome
Stojan na víno OFION Dekorhome
Hnedá
Odoslanie do 14 dní
322.80 €
Prírodná
Odoslanie do 14 dní
318.50 €











