- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárska stolička EDIZ
Kancelárska stolička EDIZ
Telefonická objednávka
Pre plnenie kancelárskych povinností a činností je veľmi dôležitá pohodlná kancelárska stolička. Kancelárska stolička EDIZ je moderná, ale hlavne veľmi pohodlná.
Čalúnená je látkou v niekoľkých farebných prevedení.
Na stabilite jej pridáva chrómová podstava doplnená o kolieska, ktoré sú vhodné na akúkoľvek podlahu.
Výšku sedu si môžete jednoducho regulovať mechanizmus umiestnený pod sedadlom.
Farba:
hnedá
sivá
Výber farby zvoľte vo variante produktu.
Materiál:
látka / chróm
Rozmery:
šírka: 48 cm
hĺbka: 57 cm
výška: 78-88 cm
výška sedu: 44-54 cm
hĺbka sedu: 44,5 cm
šírka sedu: 47,5 cm
šírka opierky chrbta: 44,5 cm
výška opierky chrbta: 39,5 cm
Nosnosť:
110 kg
Hmotnosť:
9,3 kg
Dodáva sa v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 78 cm, 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,3 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 47,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 44,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 39,5 cm |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 48 cm |
| HĹBKA | 57 cm |
| VÝŠKA | 78 cm, 88 cm |
| HMOTNOSŤ | 9,3 kg |
| NOSNOSŤ | 110 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 47,5 cm |
| HĹBKA SEDU | 44,5 cm |
| VÝŠKA SEDU | 44 cm, 54 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| KOLIESKA | Plastová |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 39,5 cm |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž, Otočná 360° |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty3
Rohový písací stôl so zásuvkami 145x100 cm Dekorhome
Rohový písací stôl so zásuvkami 145x100 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
236.70 €
Čierna
Odoslanie do 10 dní
337.90 €
Sivá
Nie je skladom
317.60 €
Bílá lesk
Nie je skladom
326.30 €
Šedá lesk
Nie je skladom
360.20 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
229.20 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
209.90 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
326.50 €
Černá lesk
Nie je skladom
334.50 €
Písací stôl masívne mahagónové drevo Dekorhome
Písací stôl masívne mahagónové drevo Dekorhome
Hnedá
Nie je skladom
250.60 €
Prírodná
Nie je skladom
340.50 €
Písací stôl so zásuvkami a skrinkou 140x50 cm Dekorhome
Písací stôl so zásuvkami a skrinkou 140x50 cm Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
218.20 €
Čierna
Nie je skladom
245.70 €
Sivá
Nie je skladom
307 €
Bílá lesk
Nie je skladom
260.30 €
Šedá lesk
Nie je skladom
284.50 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
201.80 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
207.30 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
243.20 €
Černá lesk
Nie je skladom
348.80 €










