- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárska stolička umelá koža / chróm Dekorhome
Kancelárska stolička umelá koža / chróm Dekorhome
Telefonická objednávka
Táto moderná kancelárska stolička s elegantným a moderným štýlom krásne vynikne v každom prostredí, či už doma, v kancelárii, v bare, v kaviarni alebo na mnohých iných miestach.
Stolička je čalúnená ľahko umývateľnou umelou kožou a poskytne vám optimálne pohodlie pri sedení. Chrómovaná oceľová základňa zaručuje mimoriadnu odolnosť. Výšku otočnej stoličky ľahko upravíte mechanizmom s plynovým piestom, aj preto je dokonalým doplnkom do každého baru či jedálne. Stolička je otočná o 360 stupňov, čo jej dodáva skvelú flexibilitu.
Farba:
biela
krémová
oranžová
červená
vínová
fialová
zelená
hnedá
sivá
čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
umelá koža / chrómovaná oceľ
Rozmery:
šírka: 44 cm
hĺbka: 46 cm
výška: 62,5 - 77,5 cm
hĺbka sedu: 38,5 cm
výška chrbtovej opierky: 30,5 cm
priemer základne: 38,5 cm
Hmotnosť:
5,7 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 62,5 cm, 77,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Umelá koža |
| HĹBKA SEDU | 38,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 30,5 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠÍRKA | 44 cm |
| HĹBKA | 46 cm |
| VÝŠKA | 62,5 cm, 77,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 5,7 kg |
| MATERIÁL | Kov, Umelá koža |
| HĹBKA SEDU | 38,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Nie |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 30,5 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | 1 centrálna noha |
| OPIERKY RUK | Nie |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Písací stôl s 2 zásuvkami teak Dekorhome
Písací stôl s 2 zásuvkami teak Dekorhome
100 cm Nie je skladom 250.30 € 140 cm Nie je skladom 305.90 €Regál DTD Dekorhome
Regál DTD Dekorhome
Biela
Odoslanie do 10 dní
47.40 €
Čierna
Nie je skladom
52.20 €
Sivá
Nie je skladom
42.50 €
Bílá lesk
Nie je skladom
56.70 €
Šedá lesk
Nie je skladom
49.30 €
Dub sonoma
Odoslanie do 10 dní
50.80 €
Beton
Odoslanie do 10 dní
47.70 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
55 €
Černá lesk
Nie je skladom
49.10 €
Regál s 12 policemi Dekorhome
Regál s 12 policemi Dekorhome
Biela
Nie je skladom
98.70 €
Čierna
Nie je skladom
107.90 €
Sivá
Nie je skladom
112.60 €
Bílá lesk
Nie je skladom
91.10 €
Šedá lesk
Nie je skladom
104.20 €
Dub sonoma
Nie je skladom
114.10 €
Beton
Nie je skladom
118.70 €
Dub sonoma / bílá
Nie je skladom
121.70 €
Černá lesk
Nie je skladom
104.90 €
Regál kov / drevo Dekorhome
Regál kov / drevo Dekorhome
Akácia
Nie je skladom
220.80 €
Mangovníkové drevo
Nie je skladom
262.10 €
Recyklované drevo
Odoslanie do 10 dní
280.10 €


















