- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo MORGEN
Kancelárske kreslo MORGEN
Telefonická objednávka
Moderné kancelárske kreslo MORGEN si vás získa svojím elegantným dizajnom.
Kreslo je čalúnené kvalitnou látkou v troch farebných variantoch: červená, azúrovo zelená a sivá. Stojí na chrómové podnoži zakončené pogumovanými kolieskami, ktoré sú vhodné na všetky typy podláh. Komfort zvyšujú chrómové opierky čalúnené rovnakou látkou ako sedadlo. Kreslo disponuje nastaviteľnou výškou a hojdacím mechanizmom.
Farba:
červená
azúrovo zelená
sivá
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu.
Materiál:
kov / látka
Rozmery:
šírka: 50,5 cm
hĺbka: 64 cm
výška: 92,5 - 102,5 cm
šírka sedu: 48 cm
hĺbka sedu: 49 cm
výška sedu: 45,5 - 55,5 cm
šírka chrbtovej opierky: 45,5 cm
výška chrbtovej opierky: 52 cm
Nosnosť:
100 kg
Hmotnosť:
15 kg
Dodávané v demonte.
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 50,5 cm |
| HĹBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 92,5 cm, 102,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45,5 cm, 55,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 52 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 50,5 cm |
| HĹBKA | 64 cm |
| VÝŠKA | 92,5 cm, 102,5 cm |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| NOSNOSŤ | 100 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| ŠÍRKA SEDU | 48 cm |
| HĹBKA SEDU | 49 cm |
| VÝŠKA SEDU | 45,5 cm, 55,5 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Nie |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| KOLIESKA | Pogumovaná |
| VÝŠKA OPIERKY CHRBTA | 52 cm |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.










