- Domov
- Pracovňa
- Kancelárske stoličky a kreslá
- Kancelárske kreslo TULIP
Kancelárske kreslo TULIP
Telefonická objednávka
Štýlové kancelárske kreslo do Vašej domácej pracovne.
Kancelárske kreslo TULIP je čalúnené zamatovou Velvet v dvoch farebných variantoch: ružová a sivá. Staiblitu zaisťuje kovová čierna podnož zakončená päťcípou ružicou s plastovými kolieskami. Operadlo je obohatené o dekoratívne prešívanie.
Kreslo TULIP má nastaviteľnú výškou sedu a pýši sa mechanizmom TILT. Ide takmer o zhodnú mechaniku ako je tá hojdacia. Tento mechanizmus umožňuje nastaviť výšku sedadla a blokáciu operadla vo zvolenej polohe. Vďaka mechanizmu TILT ľahko premeníte stoličku na hojdaciu alebo klasickú. Počas dlhého sedenia odporúčame striedať funkciu hojdania a pevného zaistenia stoličky.
Farba:
ružová / čierna
sivá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:
zamatová látka / kov
Rozmery:
šírka: 65 cm
hĺbka: 63 cm
výška: 90 – 100 cm
výška sedu: 45 - 55 cm
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 90 cm, 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
| FARBA |
|
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 65 cm |
| HĹBKA | 63 cm |
| VÝŠKA | 90 cm, 100 cm |
| HMOTNOSŤ | 14,5 kg |
| MATERIÁL | Kov, Látka |
| VÝŠKA SEDU | 45 cm, 55 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Áno |
| POLOHOVACIE | Áno |
| HOJDACÍ MECHANIZMUS | Áno |
| MECHANIZMUS | TILT |
| KOLIESKA | Plastová |
| OPIERKA HLAVY | Ne |
| BEDERNÁ OPIERKA | Áno |
| TYP PODNOŽE | Kovový kríž |
| OPIERKY RUK | Áno |
| TYP OPIERKY RUKOU | Pevné |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.













