- Domov
- Obývacia izba
- Konferenčné stolíky
- Konferenčný stôl DIANA H
Konferenčný stôl DIANA H
Telefonická objednávka
Konferenčný stôl DIANA H je vyrobený v kombinácii kovu, MDF a skla.
Stôl je zložený z hornej dosky z tvrdeného číreho skla a zo spodnej sklenenej odkladacie dosky.
Nohy stola sú vyrobené z chrómovanej ocele a MDF v rôznom farebnom prevedení: dub sonoma, čierna alebo biela.
Farba:
dub sonoma
čierna (lak)
biela (lak)
Výber farby zvoľte vo variantoch produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:
sklo / chrómovaná oceľ / MDF lakovaná / laminovaná
Rozmery:
šírka: 110 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 55 cm
Hmotnosť:
30 kg
Dodávané v demonte.
Zobraziť viac| FARBA |
|
|---|---|
| DEKOR |
|
| ŠTÝL | Moderný, Elegantný |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| MATERIÁL | Kov, MDF doska, Sklo |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL NÔH | Kov, MDF doska |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
Využite dnes:
✴️ Výhodnejšia cena nábytku a doplnkov vrátane zľavnených produktov
Využite výhodnejšie ceny u vybraných nábytku a doplnkov, v nákupnom košíku zadajte zľavový kód, ktorý nájdete priamo pri produkte.
🌼 ZĽAVY AŽ 60 % veľký VÝPREDAJ
Výpredaj nábytku skladom s veľkými zľavami, ktorý ihneď odosielame.
Hodnocení produktu
Napísali o nás na Heureka.sk
Súvisiace produkty8
Rozkladacie 3-miestna pohovka AMEDIA
Rozkladacie 3-miestna pohovka ALADA
Rozkladacie 3-miestna pohovka ALADA
Ružová
Odoslanie do 14 dní
421.70 €
Sivá
Odoslanie do 14 dní
421.70 €
Červená
Odoslanie do 14 dní
421.70 €
Čokoládová
Odoslanie do 14 dní
421.70 €
Rozkladacie 3-miestna pohovka LILANA
Rozkladacie 3-miestna pohovka LILANA
Šedohnedá taupe
Odoslanie do 14 dní
405.30 €
Mentolová
Odoslanie do 14 dní
405.30 €
Žltá
Odoslanie do 14 dní
405.30 €






